Prishtine

Prizren

Ferizaj

Dyqane

Ne Tetor 2019 Office Shoes hap dyqanin e dyte ne qytetin e Prizrenit. Portofoli i larmishem i brandeve si Lacoste, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Replay, Vans, CAT, Polo,Converse, Skechers, Calvin Klein, etj cilesia e larte dhe sherbimi i shkelqyer beri qe shume shpejt dyqani jone te jete pike… Detajet ›
Rruga Tirana, 20000
Prizren 20000e-mail: [email protected]
Cel: +38349589700

E hënë – E Diele: 10:00 – 22:00 h

X