Prishtine

Prizren

Ferizaj

Dyqane

Dyqani i pare i Office Shoes ne Kosove u hap ne qendren tregtare "Albi Mall ,Prishtine ne Dhjetor te vitit 2018.Me nje sherbim te shkelqyer ne jemi krenare duke u sherbyer klienteve tane me shume se 20 brande nga markat e mirenjohura si Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, CAT, Polo,Converse, Skechers,… Detajet ›
Zona e re industriale Veternik
Prishtinë 10000e-mail: off.prishtina@officeshoes-ks.com
Cel: +38349532222

E hënë – E Diele: 10:00 – 22:00 h

Te dashur klienteOffice Shoes ka hapur dyert edhe nje herene adresen e re: Magjistralja Prishtine-Shkup, 70000 Ferizaj, KosoveDyqani jone eshte kompletuar ne perputhje me standardet me te fundit te modes.Koncepti modern dhe bashkekohor sipas te cilit eshte rregulluar ambjenti kontribuon ne perzgjedhjen e kujdesshme te kepuceve me nje cilesi te… Detajet ›
Magjistralja Prishtine-Shkup
Ferizaj 70000e-mail: off.urosevac@officeshoes-ks.com
Cel: +38349687800

E hënë – E Diele: 09:00 – 22:00 h

Ne Tetor 2019 Office Shoes hap dyqanin e dyte ne qytetin e Prizrenit. Portofoli i larmishem i brandeve si Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, CAT, Polo,Converse, Skechers, Calvin Klein, etj cilesia e larte dhe sherbimi i shkelqyer beri qe shume shpejt dyqani jone te jete pike referimi per blerje ne qytetin… Detajet ›
Rruga Tirana, 20000
Prizren 20000e-mail: off.prizren@officeshoes-ks.com
Cel: +38349589700

E hënë – E Diele: 10:00 – 22:00 h

X