Kerkim

Hugo

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Hugo

HUGO eshte nje nga markat kryesore premium ne tregun global te modes. Hugo Ferdinand Bosa themeloi kompanine ne qytetin e tij te lindjes, Metzingen ne Gjermani. Sot eshte edhe selia e nje kompanie me mbi 13800 punonjes.

HUGO fokusohet ne tre prioritete strategjike: nxitja e ngrohtesise dhe deshires se markes midis klienteve, perdorimi vendimtar i mundesive te shitjeve globale dhe rritja e metejshme e persosmerise operacionale. Filozofia e kesaj marke eshte s: pavaresisht se çfare sjell dita, klientet tane duhet te jene te trajnuar ne menyre perfekte ne çdo situate dhe per çdo rast. Kjo eshte arsyeja pse ata ofrojne veshje per burra dhe gra, kepuce, parfume, aksesore per çdo rast: biznes, casual, elegant, sportiv. BOSS dhe HUGO jane dy marka te kompanise qe dallojne qarte ne stilin e tyre, por plotesojne te njejtat standarde te larta te cilesise, inovacionit dhe qendrueshmerise. Koleksionet HUGO jane zbukuruar me cilesi te larte dhe prerje te persosura precize, dhe dominohen nga stilet e biznesit, elegante dhe casual. Dizajneri dhe pjeset sportive kombinohen ne nje pamje, ne menyre qe klienti te jete gati per gjithçka qe mund te sjelle dita.

Ngjyra

HUGO Atlete te ceketa Leon Runn Cvpu
145,00Eur

Leon Runn Cvpu

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

HUGO Atlete te ceketa Kane Runn Mfny
165,00Eur

Kane Runn Mfny

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

HUGO Atlete te ceketa Leon Runn Cvpu
145,00Eur

Leon Runn Cvpu

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

HUGO Atlete te ceketa Blake Tenn Lt
165,00Eur

Blake Tenn Lt

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

HUGO Atlete te ceketa Dyerh Tenn Cv
100,00Eur

Dyerh Tenn Cv

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 5 nga 5 produkte

X