Kerkim

Kickers

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Kickers

Kickers ka pasur nje zvhillim marramendes qe nga fillimi i tij, viti 1970. Kickers u pranua si shprehje e origjinalitetit dhe lirise si kepuce te krijuara per tu veshur me xhinse, dhe marken te stampuar ne lekure. Gjate gjithe historise, kepucet Kickers kane qene te preferuarat e VIP-ave, veshur nga Roger Daltrey (The Who's) ne vitet '70, ne vitet '80 ishte marka e preferuara ne boten e futbollit, vitet '90 (Pulp) e shume te tjere.Me Kickers, mundesite jane te pafundme!

Kickers Kepuce me qafe Neorain
120,00Eur

Neorain

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Kickers Kepuce me qafe Fowno
119,00Eur

Fowno

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Kickers Kepuce te ceketa Mandam
80,00 Eur 32,00Eur

Mandam

Lista e deshirave
Ulje -60%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 3 nga 3 produkte

X