Kerkim

Levis

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Levis

Levi’s® eshte nje marke amerikane e themeluar me shume se 140 vjet me pare qe ka ndryshuar pergjithmone menyren se si vishemi çdo dite fale zbulimit te saj revolucionar - xhinset blu. Sot, ajo ka nje game te gjere veshjesh, kepucesh dhe aksesoresh ne gamen e saj, operon ne mbi 100 vende te botes dhe eshte sinonim i cilesise, rastesise dhe stilit te perjetshem qe shkon ne menyre perfekte me trendet moderne. I pranuar nga rebelet dhe akademiket e Hollivudit, artistet dhe punetoret avangarde, te rinj e te vjeter, Levi's® deri me sot mban me krenari epitetin e nje prej markave kryesore ne boten e modes urbane.

Levis Atlete te ceketa Rucker
70,00 Eur 49,00Eur

Rucker

Lista e deshirave
Ulje -30%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Levis Atlete te ceketa Archie
70,00 Eur 49,00Eur

Archie

Lista e deshirave
Ulje -30%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Levis Atlete te ceketa Archie
70,00 Eur 42,00Eur

Archie

Lista e deshirave
Ulje -40%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Levis Atlete te ceketa Piper
65,00 Eur 45,50Eur

Piper

Lista e deshirave
Ulje -30%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Levis Atlete te ceketa Piper
65,00 Eur 45,50Eur

Piper

Lista e deshirave
Ulje -30%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Levis Atlete te ceketa Malibu Beach  S
40,00Eur

Malibu Beach S

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Levis Atlete te ceketa Woodward
70,00Eur

Woodward

Lista e deshirave

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 7 nga 7 produkte

X