Kerkim

Napapijri

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Napapijri

Fjala Napapijri do të thotë Rrethi Arktik në gjuhën finlandeze. Stilisti italian u frymëzua nga studiues me emër të madh si Amundsen, Shackleton ose Scott për krijimin e markës “Napapijri”. Siç pritet nga një markë luksoze, materialet me cilësi të lartë, komoditeti dhe tendencat janë kryefjala e markës Napapijri. Këpucët Napapijri është zgjidhja perfekte për aventurierët të cilët kërkojnë nga këpucët e tyre të mos kufizohen gjatë një udhëtimi.

Napapijri Atlete Virtus
100,00Eur

Virtus

Zgjidhni numrin e deshiruar

Napapijri Shapka Cliff
90,00 Eur 45,00Eur

Cliff

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Napapijri Atlete me qafe Blast
150,00Eur

Blast

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Napapijri Atlete me qafe Blast
150,00Eur

Blast

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 4 nga 4 produkte

X