Prishtine

Prizren

Ferizaj

TË REJA

Orari i punes gjate festave

Per shkak te diteve te pushimeve per festat e fundvititpor dhe te kufizimit te sherbimit postar ju njoftojme se ne do i pranojmete gjitha porosite tuaja, por nuk do mundemi qe ti dorezojme atoprane jush ne datat 31.12.2023 deri ne 02.01.2024. Te gjitha porosite e krijuara ne periudhen nga 31.12.2023.deri…
Detajet ›

Orari i punes gjate festave

Per shkak te diteve te pushimeve per festat e fundvititpor dhe te kufizimit te sherbimit postar ju njoftojme se ne do i pranojmete gjitha porosite tuaja, por nuk do mundemi qe ti dorezojme atoprane jush ne datat 30.12.2022 deri ne 02.01.2023. Te gjitha porosite e krijuara ne periudhen nga 30.12.2022.deri…
Detajet ›

Converse Next Move

Pranvere ne modelet e reja Converse Pranvera eshte afer! Mund ta degjojme duke na peshperitur ne mengjes: “Sot do te ecim ne kembe”. Degjojeni ate keshille, por para kesaj, kaloni ne platformen e re te Chuck Taylor All-Star Move pop platform, sepse keto jane padyshim atletet tuaja te preferuara per…
Detajet ›

WEB SHOP - Orari i punes gjate festave

Per shkak te diteve te pushimeve per festat e fundvitit por dhe te kufizimit te sherbimit postar ju njoftojme se ne do i pranojme te gjitha porosite tuaja, por nuk do mundemi qe ti dorezojme ato prane jush ne datat 31.12.2021 deri ne 02.01.2022. Te gjitha porosite e krijuara ne…
Detajet ›

Orari i punes se dyqaneve gjate festave

Ju njoftojme qe per shkak te festave te fundvitit orari i punes se dyqaneve tona do te jete: Date 31.12.2021 Office Shoes-Albi Mall, Prishtine 09:00 – 20:00Office Shoes- Galeria Shopping Mall, Prizren 09:00-19:00Office Shoes- Ring Mall, Ferizaj 09:00-20:00 Data 01.01.2022 eshte pushim. Hapja do te behet me orar te plote…
Detajet ›

Office Shoes - Ring Mall

Te dashur klienteOffice Shoes ka hapur dyert edhe nje herene adresen e re: Magjistralja Prishtine-Shkup, 70000 Ferizaj, Kosove Dyqani jone eshte kompletuar ne perputhje me standardet me te fundit te modes.Koncepti modern dhe bashkekohor sipas te cilit eshte rregulluar ambjenti kontribuon ne perzgjedhjen e kujdesshme te kepuceve me nje cilesi…
Detajet ›

WEB SHOP - Orari i punes gjate festave

Per shkak te diteve te pushimit gjate festave, kryesisht per shkak te sherbimeve te kufizuara te korrierit ju njoftojme se do i pranojme te gjitha porosite tuaja por nuk mund ti dorezojme ato ne datat 31.12.2020 si dhe ne datat 01.01., 02.01. dhe 03.01.2021. Te gjitha porosite e krijuara ne…
Detajet ›

Office Shoes - dyqani online

Deshirojme tju njoftojme qe dyqani onlinepunon cdo dite te javes ne 24 ore dhe procesii porosive punon rregullisht. Office Shoes prane jush! Rri ne shtepi,ne do te vijme tek ju! Bli i sigurte,porosit online modelintend te preferuar nga ofertat tona ne tegjithe koleksionin dhe ne ua sjellim ate tek ju.#qendroneshtepi…
Detajet ›

Karl Lagerfeld - marke e re ne Office Shoes

Në dyqanet Office Shoes si dhe në dyqanin online mund të zgjidhni këpucët nga koleksioni i ri pranverë / verë.Kemi një lajm të shkëlqyeshëm për njohësit e modës, koleksionin e ri të markave të reja Karl Lagerfeld. Karl Lagerfeld ishte një nga stilistet më të famshëm të shekullit 21. Ai…
Detajet ›

Fila - marke e re ne Office Shoes

Fila - Një markë e re në Office Shoes.Marka Fila u themelua në vitin 1911 në Italidhe aktualisht është e pranishme në mbi 70 vende të botës.Kjo markë me origjinë italiane me karakteristikën e sajlogon me tre ngjyra,eshte e veshur qenga fëmijët deri tek me te famshmit.Vitet e fundit, Fila…
Detajet ›

Champion - një markë e re në Office Shoes

Kemi një lajm të shkëlqyer për të gjithë tifozët e stilit sportiv, me një koleksion të ri, ka mbërritur një markë e reChampion, një markë e njohur Amerikane e themeluar në vitin 1919. Eshtë një markë premierë e rrënjosur në dizajnin e saj origjinal.Në thelb të saj, Champion është një…
Detajet ›

Office Shoes

OFFICE SHOES, pasi u themelua në vitin 1996, është rritur në një zinxhir të specializuar ndërkombëtar të markave të ndryshme te kepucëve me më shumë se 180 pika shitje në qytete të ndryshme në vendet Europiane si: Serbi, Republika Çeke, Poloni, Slloveni, Kroaci, Bosnja dhe Hercegovina, Mali i Zi, Shqipëri,…
Detajet ›

X