Prishtine

Prizren

Ferizaj

Office Shoes - Albi Mall


Dyqani i pare i Office Shoes ne Kosove u hap ne qendren tregtare "Albi Mall ,Prishtine ne Dhjetor te vitit 2018.Me nje sherbim te shkelqyer ne jemi krenare duke u sherbyer klienteve tane me shume se 20 brande nga markat e mirenjohura si Lacoste, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Vans, CAT, Polo,Converse, Skechers, Calvin Klein, e shume te tjera.Ejani dhe na vizitoni ne 'Albi Mall", kati 0.

Na lejoni tju tregojme pse
OFFICE SHOES eshte bere nje nga emrat kryesore
per perzgjedhjen e kepuceve tuaja!

 Juaji
Office Shoes!


 

 

Zona e re industriale Veternik
10000 Prishtinë


e-mail: [email protected]
Cel: +38349532222

Orari:
E hënë – E Diele: 10:00 – 22:00 h 

X