Prishtine

Prizren

Ferizaj

Office Shoes - Ring Mall

Te dashur kliente
Office Shoes ka hapur dyert edhe nje here
ne adresen e re: Magjistralja Prishtine-Shkup, 70000 Ferizaj, Kosove

Dyqani jone eshte kompletuar ne perputhje me standardet me te fundit te modes.
Koncepti modern dhe bashkekohor sipas te cilit eshte rregulluar ambjenti kontribuon ne perzgjedhjen e kujdesshme te kepuceve me nje cilesi te larte,
per te gjitha moshat dhe brezat, te cilat ekspozohen bukur.

 

Stafi gjithnje i qeshur dhe miqesor do ta beje me te lehte perzgjedhje tuaj per kepuce.
Ne po ju presim ne dyqanin tone qe t'ju ofrojme kepuce te cilesise me te larte
te markave me fame boterore si: Lacoste, Tommy Hilfiger, Cat, Timberland, Palladium,
UGG, Guess, Kickers, Furgone, Calvin Klein, Converse,
Skechers, Gant, Geox, Karl Lagerfeld dhe shume te tjera.Na vizitoni dhe prekni larmine e ofertave tona dhe miresjelljen e stafit tone. 

Na lejoni tju tregojme pse
OFFICE SHOES eshte bere nje nga emrat kryesore
per perzgjedhjen e kepuceve tuaja!

Zgjidhni cilesi te larte per veten dhe te dashurit tuaj.

Juaji
Office Shoes!

 

Magjistralja Prishtine-Shkup
70000 Ferizaj


e-mail: off.urosevac@officeshoes-ks.com
Cel: +38349687800

Orari:
E hënë – E Diele: 09:00 – 22:00 h 

X